Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Innowacyjność JCB

Ocena: 0
2788
W dniach 16-17 września w JCB (Wielka Brytania) zaprezentowano nowości produktowe firmy. Ich ilość robi wrażenie - od nowych modeli ładowarek teleskopowych, udoskonalonych koparko-ładowarek (najbardziej popularne w Polsce), poprzez koparki kołowe i gąsienicowe (nowości w każdej wielkości), aż po generatory prądu. Trudno wszystko opisać od razu…

Ogólne wrażenia po zwiedzaniu hali produkcyjnej, placu testowego i kamieniołomów JCB są bardzo pozytywne. Firma przywiązuje dużą uwagę do jakości w szerokim tego słowa znaczeniu - jakości na etapie produkcyjnym, aż po użytkowy. Stąd zakrojone na szeroką skalę testy wyprodukowanych maszyn, które mają się sprawdzić w każdych warunkach.

Urządzenia mają nie tylko spełniać wysokie wymagania jakościowe, ale również użytkowe. Komfort pracy operatorów maszyn jest bardzo ważny w urządzeniach JCB - niektóre modele mają nawet ekspresy do kawy w kabinie. Klimatyzacja, wygłuszenie i bezpieczne szyby to już standard. Liczy się również oszczędność, dlatego JCB ustawicznie pracuje nad ciągłym zmniejszaniem zużycia paliwa przez produkowane maszyny.

JCB przywiązuje ogromną wagę do pracowników. W tej firmie pracuje się całe życie - dosłownie! Emerytowani pracownicy również są potrzebni - z pasją opowiadają o historii firmy w muzeum JCB. Tę historię sami współtworzyli pracując w firmie przez dziesięciolecia.

JCB z małej, rodzinnej firmy wyrosła na światowego giganta, a sukcesu należy upatrywać w szczegółowości, innowacyjności i dbałości o pracowników.

Jedynym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB w Polsce jest Interhandler.

Poniżej znajdą Państwo opisy oraz zdjęcia poszczególnych nowości produktowych, zaprezentowanych w JCB.Źródło: JCB

Zdjęcia: Beata Gozdur


PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -