Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Innowacyjność - cecha wyróżniająca Złotych Medalistów targów POLECO

Ocena: 5
1031

Wystawcy prezentujący swoje innowacyjne produkty, usługi i rozwiązania zostali docenieni przez jury i otrzymali tytuł laureata w konkursie o Złoty Medal Grupy MTP. Cechą wspólną wyróżnionych produktów jest innowacyjność, nowoczesność i niezawodność. Nagrodzonych będzie można zobaczyć w Poznaniu w dniach 17-19 października podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO.

 

 

Dla przedsiębiorców, udział w targach POLECO to doskonała okazja do przedstawienia i promocji swoich innowacyjnych produktów i rozwiązań. To także możliwość spotkania się z obecnymi i potencjalnymi odbiorcami.

Rozwiązania dla branży komunalnej

Smart Ecobox to inteligentne urządzenie do selektywnej zbiórki elektroodpadów, dopasowane do potrzeb klienta, zarządzane aplikacją. Rozwiązanie promujące gospodarkę obiegu zamkniętego. Asekol wprowadza tę innowację na polski rynek.

Elektroniczna Altana Śmietnikowa Ecoutility to nowoczesne narzędzie umożliwiające kontrolę nad rodzajem wyrzucanych śmieci. Urządzenie jest monitorowane i zarządzane 24/7 poprzez system, który całodobowo monitoruje stan napełnienia poszczególnych frakcji.

GOMiG – Gospodarka Odpadami na terenie miasta i gminy firmy ARISCO wspomaga pracę wydziałów komunalnych oraz ochrony środowiska w zakresie gospodarki odpadami. Aplikacja realizuje wszystkie obowiązki gminy wynikające z nowelizacji ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie.

Kamera AI Brigade Eletronics z automatyczną anonimizacją oraz zapisem w Systemie Komunalnym Globtrak ostrzega kierowcę o osobach znajdujących się w martwej strefie z przodu i z tyłu pojazdu. Wykryte osoby są wyświetlane na monitorze kierowcy w kolorowym polu nałożonym na obraz z kamery HD.

System PTM z ruchomą podłogą przeznaczony jest do odbierania, przechowywania i dozowania materiałów sypkich. Systemy ruchomych podłóg doskonale sprawdzają się w pracy z zarówno lekkim ładunkiem jak np. trociny czy folia, ale też PET, makulatura, aluminium, szkło, RDF, opony.

Wydajne systemy

Separator optyczny VARISORT+ FLEX został opracowany w celu niezawodnego wykrycia i rozdzielania mieszanych strumieni materiałów na oddzielne frakcje. Dzięki wspieranemu przez sztuczną inteligencję rozpoznawaniu koloru, kształtu i rodzaju materiału, działa szczególnie wydajnie. Separator powietrzny typu nerkowego NS-1400 to separator, który rozwiązuje problem zanieczyszczenia strumienia odpadów foliami poprzez ich oddzielenie od reszty surowców. Produkty zgłoszone przez AGREX – ECO.

IFE Aufbereitungstechnik zaprezentuje podczas targów POLECO nagrodzony Złotym Medalem Aeroselector, który skutecznie oczyszcza kompost i łączy w jednej instalacji separację powietrzną, balistyczną i przesiewanie.

Odpady pod kontrolą

System bocznego załadunku CONTENUR OVAL zapewnia szybkie opróżnianie pojemników  i redukcję częstotliwości odbioru odpadów, co przekłada się na niższe koszty tej usługi. Wzornictwo pojemników pozwala im doskonale wpasować się w przestrzeń miejską i stanowi alternatywę dla pojemników podziemnych.

Kompostownik Oklin GG-02 firmy INTERZERO umożliwia przetwarzanie odpadów biodegradowalnych, zarówno pochodzenia roślinnego jak i zwierzęcego, przez przyspieszony i kontrolowany rozkład organiczny.

Zintegrowany system zbiórki zużytego oleju roślinnego POLSKI OLEJ firmy GREEN CLASS to kompletny i wydajny system zbiórki, współpracujący z intuicyjną aplikacją, dzięki której konsument łatwo znajdzie najbliższy punkt zbiórki oleju, a profesjonalista efektywnie zarządzi odbiorem.

Zmniejszyć objętość odpadów

Samowystarczalność i łatwość obsługi Mobilnej prasy belującej Bollegraaf HBC60 sprawiają, że sprawdzi się podczas tymczasowego wzrostu zapotrzebowania na recykling oraz pracy sezonowej. Zastosowane patenty zwiększają niezawodność pracy prasy belującej. Prasę do konkursu zgłosiła spółka KROZMET.

Prasa belująca MAC 111 AS/1, zgłoszona do konkursu przez AGREX – ECO,  jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie pras do surowców wtórnych. Posiada wiele opatentowanych systemów, w tym unikalny system ustawienia ciśnienia automatycznie zarządzający maksymalną gęstością dla danego materiału.

Satysfakcja gwarantowana

Nośniki Narzędzi Holder C65 Kärcher to urządzenia do ciężkich zadań komunalnych. Dzięki inteligentnemu napędowi, nisko zlokalizowanemu środkowi ciężkości i mocnemu silnikowi, maszyny dedykowane są do prac w trudnym terenie. Pojazdy mogą być wyposażone w przedni i tylny TUZ przystosowany do uniwersalnych systemów montażowych.

Re-Absorbent Oil produkowany przez Polską Korporację Recyklingu służy do zbierania zanieczyszczeń olejowych i ropopochodnych z powierzchni stałych i z wód. Powstał w procesie głębokiego recyklingu pianki poliuretanowej PUR, która została odzyskana z chłodnictwa poddanego recyklingowi.

Niezawodne śmieciarki

Dwukomorowa śmieciarka Supermidicar Double, zgłoszona do konkursu przez firmę APRIVA, z bocznym i tylnym załadunkiem pozwala na maksymalną wygodę oraz wydajność użytkownika, niezapominając przy tym o bezpieczeństwie i niezawodności. Pojazd stworzony z myślą o rejonach o dużym zagęszczeniu budynków i wąskich uliczkach.

Śmieciarka MEDIUM X4 z wrzutnikiem DELTA 2322 firmy Ekocel to bezpieczny, mocny i ekonomiczny pojazd z bezemisyjnym i cichym napędem. Dzięki całkowicie elektrycznemu napędowi eEconic jest stworzony do zastosowań komunalnych. Umożliwia suwerenną jazdę i wykazuje dużą zwrotność także przy dużym ładunku.

Zabudowa MEDIUM X4 z wrzutnikiem DELTA 2322 to śmieciarka wyposażona w zaawansowany system monitorowania pracy pod kątem niezawodności, wydajności oraz bezpieczeństwa, spełniająca najnowsze wymogi normy PN-EN 1501-1:2021. W zabudowie zastosowano innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne mające wpływ na bezpieczeństwo operatorów, bezpieczne użytkowanie pojazdu oraz komfort pracy. Zgłoszona do konkursu przez Ekocel.

 

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO

17-19 października 2023, Poznań

www.poleco.pl

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -


Najczęściej czytane