Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Wywóz odpadów o neutralnym bilansie emisji CO2

Ocena: 5
5159

Od momentu rozpoczęcia produkcji seryjnej eActrosa w październiku 2021 r. Mercedes-Benz Trucks sukcesywnie rozszerza możliwości zastosowania tej elektrycznej ciężarówki, skonstruowanej do ciężkiego transportu dystrybucyjnego.

 

 

Od kwietnia bieżącego roku przedsiębiorstwo utylizacji odpadów REMONDIS eksploatuje pierwszego eActrosa z akumulatorowym napędem elektrycznym skonfigurowanego jako śmieciarka. W tym celu tę elektryczną ciężarówkę wyposażono w całkowicie elektryczny bęben obrotowy firmy FAUN. Tzw. FAUN ROTOPRESS ma pojemność 21 metrów sześciennych i jest wyjątkowo małoobsługowy. REMONDIS wykorzystuje eActrosa w centrum Kolonii do wywozu odpadów od klientów biznesowych. Ponadto planowana jest również zbiórka odpadów komunalnych w Nadrenii. 

Technicznym sercem eActrosa jest jednostka napędowa – sztywna oś elektryczna z dwoma zintegrowanymi silnikami elektrycznymi i dwustopniową skrzynią biegów. Bezzwłoczna dostępność momentu obrotowego z silników elektrycznych połączonych z dwustopniową skrzynią biegów zapewnia znakomite przyspieszenie, imponujący komfort jazdy oraz dynamikę jazdy, które w porównaniu z konwencjonalną ciężarówką napędzaną silnikiem wysokoprężnym umożliwiają bardziej relaksujące i mniej stresujące prowadzenie pojazdu.

 

Źródło: Mercedes-Benz Trucks Polska

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -