Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

VIII Forum Liderów Ochrony Środowiska

Ocena: 0
2383
11 marca 2015 r. w siedzibie Team Prevent Poland w Pszczynie (woj. śląskie) przy ul. Batorego 19 odbędzie się kolejna VIII edycja Forum Liderów Ochrony Środowiska. Tym razem podczas spotkania w gronie specjalistów ds. ochrony środowiska poruszony zostanie temat "Ocena ryzyka środowiskowego wg ISO 14001 - najlepsze praktyki".


Data:


11.03.2015 r.

Miejsce:

siedziba Team Prevent Poland
Pszczyna, ul. Batorego 19

Temat:

"Ocena ryzyka środowiskowego wg ISO 14001 - najlepsze praktyki".

Program:
  • 09:00 Rejestracja uczestników
  • 09:15 Rozpoczęcie
  • 09:30 Prezentacje tematyczne
  • 11:00 Przerwa lunchowa
  • 11:30 Prezentacje tematyczne
  • 13:00 Dyskusja i wymiana doświadczeń
  • 14:00 Zakończenie
Koszt uczestnictwa:

150 zł netto/os.

Zgłoszenia: do 06.03.2015 r., liczba miejsc ograniczona

Kontakt i zgłoszenia:

Dział Handlowy
Osoba kontaktowa: Magdalena Puchałka
tel.: +48 32 32 63 008
e-mail: magdalena.puchalka@teamprevent.com lub flos@teamprevent.com

Szczegółowe informacje dostępne są również na stronie internetowej: www.teamprevent.pl


PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -