Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Recycling tekstyliów w projekcie Game4Planet

Ocena: 5
5736

Projekt Game4Planet, realizowany przez VIVE Textile Recycling, opiera się na oddawaniu ubrań przez Klientów sklepów VIVE Profit i przekazywaniu im w zamian specjalnych voucherów na określoną kwotę. To naturalna odpowiedź na ważne, środowiskowe potrzeby – odpowiedzialne wykorzystywanie materiałów, produktów użytkowych, które zasłużyły na drugie życie.

 

 

Akcja Game4Planet działa w tym momencie w trzech sklepach: 

- VIVE Profit Kielce, ul. Robotnicza

- VIVE Profit Kielce, ul. Radomska

- VIVE Profit Kielce, ul. Krakowska

 

Game4Planet to szansa na praktyczne działanie w duchu zero waste, który to trend definiuje przyszłość środowiska naturalnego. VIVE Textile Recycling, jako firma z wpisanym w swój biznes CSR, promuje potrzebę przedłużania żywotności produktów, które zalewają wysypiska śmieci. Trafiające do ich sortowni tekstylia dołączają do niepowtarzalnej gospodarki obiegu zamkniętego przedsiębiorstwa. Firma jest już blisko 100% zamknięcia tego przepływu, w tym również właśnie dzięki projektowi Game4Planet.

 

Projekt jeszcze mocniej rozwija całą koncepcję działania firmyGame4Planet stawia na zrównoważony rozwój, drugie życie oraz wygodę i pogłębianie świadomości Klientów sklepów VIVE Profit.

 

Perspektywą programu jest m.in. jego ekspansja na całą sieć VIVE Profit. O kierunku rozwoju projektu ich twórcy będą informować na bieżąco poprzez swoje kanały komunikacji.

 

Źródło: VIVE Profit

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: