Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Ekorum organizuje największe spotkanie branżowe dla RIPOK

Ocena: 0
1797
W dniach 26-28 listopada 2014 r. w Krakowie odbędzie 3. Ogólnopolski Zjazd Regionalnych Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych RIPOK 2014. W tym roku największe spotkanie branży RIPOK zostało połączone z wizytacjami zakładów należących do MPO Kraków, MZSO Sosnowiec, Master Tychy oraz wiedeńskiego WKU. Pomysłodawcą i organizatorem zjazdów RIPOK jest firma EKORUM. 
Zjazd jest cyklicznym i najważniejszym spotkaniem zarządzających tego typu instalacjami w kraju. Stanowi forum wymiany doświadczeń i umożliwia zapoznanie się z modelami zarządzania instalacjami RIPOK oraz kierunkami ich rozwoju. Program tegorocznej edycji zjazdu skupia się na perspektywach rozwoju RIPOK-ów w Polsce.  W programie zaplanowano m.in. omówienie:
- obowiązków RIPOK wynikających z aktów prawnych,
- perspektyw zmian w gospodarce odpadami,
- możliwości finansowania RIPOK,
- aktualizacji WPGO i konsekwencji dla RIPOK,
- nowoczesnych i skutecznych rozwiązań technologicznych,
- problemów eksploatacyjnych i sposób na ich rozwiązanie.

Istotną częścią Zjazdu są trzy równoległe wyjazdy techniczne. Uczestnicy Zjazdu będą mogli zapoznać się z procesami technologicznymi pracujących instalacji: sortowni MPO w Krakowie, Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sosnowcu oraz Międzygminnego Zakładu Kompleksowego Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Tychach.

Atrakcją zjazdu będzie wieczorny koncert zespołu "Wanda i Banda". Udział w spotkaniu jest płatny - cena za uczestnika zaczyna się od 890 zł netto.

DO POBRANIA: Program wraz z zaproszeniem 

Więcej informacji:
www.ekorum.pl
www.ripok.pl

       
Organizator:       EKORUM
tel. +48 61 67 00 965
tel. +48 608 332 700
e-mail: ekorum@ekorum.pl


Partner strategiczny:


 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -