Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Ekologiczna wiosna w Targach Kielce. Targi pod ekologiczną banderą

Ocena: 0
1776
Ekologicznie rozpocznie się wiosna w Kielcach, a to dzięki siedemnastym już Międzynarodowym targom Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Od 30 do 31 marca swoje produkty oraz usługi zaprezentuje ponad 130 wystawców z branży. Trudno o lepszą przestrzeń do spotkania specjalistów i ekspertów z przedsiębiorcami bezpośrednio zajmującymi się utylizowaniem odpadów i działalnością na rzecz ochrony środowiska.
Zebrani w jednym miejscu

Podczas targów firmy mają szansę zaprezentować swoją szeroką ofertę. Jak co roku, na Targi EKOTECH przyjadą firmy wspierające środowisko urządzeniami i systemami do odzysku, unieszkodliwiania, zbierania, transportowania czy segregacji odpadów.  W tym roku ponad 130 wystawców targów EKOTECH oraz równolegle trwających targów branży energetycznej i odnawialnych źródeł energii ENEX/ENEX Nowa Energia zaprezentuje szeroką gama urządzeń, m.in. do utrzymania czystości ulic, budynków i pomieszczeń, sprzęt do pielęgnacji zieleni, systemy i urządzenia do oczyszczania ścieków przemysłowych i komunalnych, sprzęt i pojazdy dla sektora gospodarki komunalnej. Wystawcy już zapraszają na stoiska.

Jednym z produktów, jaki będzie można przetestować podczas targów EKOTECH 2016 jest urządzenie do zamgławiania i redukcji zapachów na wysypiskach śmieci, przy hodowlach, etc. Poznańska firma Aquamitech zaprezentuje ten innowacyjny produkt na swoim stosiku. Warto dodać, że w Polsce jest to jedyna firma, która zajmuje się tego rodzaju systemami wspierającymi środowisko.

Wiele firm zaplanowało oprócz standardowego stoiska także pokazy możliwości, jakie oferują ich produkty, m.in. firma AK Nova z Poznania zaprezentuje Mobilne urządzenie do mycia pojemników LIMPMATIC.

Merytorycznie o branży i dla branży

EKOTECH odpowiada również na potrzeby przedsiębiorców, dając im miejsce gdzie mogą zdobywać wiedzę, dzięki bogatemu programowi konferencji i szkoleń. Współpracując z firmami i instytucjami aktywnie działającymi na rzecz ochrony środowiska i gospodarki odpadami powstało EKO-FORUM.
Wśród poruszanych tematów pojawią się między innymi: Nowoczesna Gospodarka Odpadami Komunalnymi w Gminie , funkcjonowanie stacji demontażu pojazdów po nowelizacji przepisów, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – jak sobie z nim radzić?, kontrole WIOŚ, etc. Celem każdej konferencji jest ułatwienie przedsiębiorcom funkcjonowania i uświadomienie jakie obowiązki stawiają przed nimi zmiany w przepisach i ustawach. W tym roku po raz pierwszy będzie można również wziąć udział w wyjeździe do zakładu utylizacji odpadów w Promoniku, k. Kielc, gdzie po solidnej dawce wiedzy teoretycznej jaką daje konferencja, będzie można sprawdzić efektywność omawianych procesów.

Horyzont 2020 dla projektów z dziedziny ochrony środowiska i energii

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na seminarium poświęcone programowi Horyzont 2020 – 31 marca, podczas targów EKOTECH.  Seminarium adresowane jest do przedsiębiorców, start-upów, naukowców, instytucji otoczenia  biznesu  oraz  grona  profesjonalistów  zainteresowanych  pozyskaniem unijnego finansowania na innowacyjne projekty z dziedziny ochrony środowiska oraz energii. Dzięki seminarium przedsiębiorcy, ale i nie tylko, zdobędą praktyczne informacje na temat programu Horyzont 2020 oraz przydatne wskazówki w zakresie aplikowania o europejski grant.

Równolegle z targami EKOTECH odbędą się XIX Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki, XIV Targi Odnawialnych Źródeł Energii, które są dla zwiedzających dopełnieniem wiosennej oferty Targów Kielce.

Zapraszamy od 30 do 31 marca 2016 r. do Targów Kielce na XVII Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Źródło: Targi Kielce
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -