Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Maszyny już na pawilonach. Od poniedziałku rozpoczynają się targi POLEKO

Ocena: 0
2746
Na poznańskie pawilony wjechały duże, wielotonowe maszyny, które będzie można zobaczyć na ekspozycji wystawców podczas najbliższego POLEKO. Targi rozpoczynają się już w poniedziałek 7 października 2013 r., a oficjalnie 25. edycję zainauguruje konferencja z udziałem Ministra Środowiska pt. "Ekologia w jedności z ekonomią".

Praca w pawilonach idzie pełną parą. Trwa montaż maszyn, które tirami zjeżdżają do Poznania. A wszystko za sprawą zbliżających się targów POLEKO. Od poniedziałku 7 października na ekspozycji będzie można zobaczyć m.in. najnowsze maszyny i urządzenia do sortowania, obróbki, odzyskiwania, recyklingu i utylizacji odpadów, a także ofertę z zakresu wytwarzania energii, magazynowania i oszczędzania energii, czy najnowsze rodzaje kotłów, kolektorów słonecznych i pomp ciepła. W sumie w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO zaprezentuje się ponad 500 firm z 21 krajów.

Targi zaszczyci swoją obecnością Minister Środowiska Marcin Korolec, który sprawuje Patronat Honorowy nad POLEKO. Weźmie on udział nie tylko w oficjalnym otwarciu targów (7.10, godz. 12.00, Sala Ziemi pawilon 15), ale również zabierze głos w dyskusji podczas konferencji inaugurującej jubileuszową 25. edycję POLEKO pt. "Ekologia w jedności z ekonomią" (7.10, godz. 13.30-15.30, sala 1.C pawilon 15).

W debacie głos zabiorą także: Andrzej Kepel - Prezes Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody SALAMANDRA, Andrzej Malinowski - Prezydent Pracodawców RP, Konrad Szymański - Poseł Europarlamentu oraz prof. Tomasz Żylicz z Uniwersytetu Warszawskiego. Organizatorem konferencji są Międzynarodowe Targi Poznańskie, wstęp dla uczestników targów jest wolny.

>> Program konferencji "Ekologia w jedności z ekonomią”

Targi POLEKO potrwają od poniedziałku 7 października do czwartku 10 października. Godziny otwarcia: 9.00-17.00 (ostatniego dnia targów do 16.00).
Ceny biletów: od 32 zł
Więcej informacji na www.poleko.mtp.pl
Źródło i zdjęcia: Poleko
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -