Strona główna | AktualnościMaszyny już na pawilonach. Od poniedziałku rozpoczynają się targi POLEKO

Maszyny już na pawilonach. Od poniedziałku rozpoczynają się targi POLEKO

Na poznańskie pawilony wjechały duże, wielotonowe maszyny, które będzie można zobaczyć na ekspozycji wystawców podczas najbliższego POLEKO. Targi rozpoczynają się już w poniedziałek 7 października 2013 r., a oficjalnie 25. edycję zainauguruje konferencja z udziałem Ministra Środowiska pt. "Ekologia w jedności z ekonomią".

Praca w pawilonach idzie pełną parą. Trwa montaż maszyn, które tirami zjeżdżają do Poznania. A wszystko za sprawą zbliżających się targów POLEKO. Od poniedziałku 7 października na ekspozycji będzie można zobaczyć m.in. najnowsze maszyny i urządzenia do sortowania, obróbki, odzyskiwania, recyklingu i utylizacji odpadów, a także ofertę z zakresu wytwarzania energii, magazynowania i oszczędzania energii, czy najnowsze rodzaje kotłów, kolektorów słonecznych i pomp ciepła. W sumie w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POLEKO zaprezentuje się ponad 500 firm z 21 krajów.

Targi zaszczyci swoją obecnością Minister Środowiska Marcin Korolec, który sprawuje Patronat Honorowy nad POLEKO. Weźmie on udział nie tylko w oficjalnym otwarciu targów (7.10, godz. 12.00, Sala Ziemi pawilon 15), ale również zabierze głos w dyskusji podczas konferencji inaugurującej jubileuszową 25. edycję POLEKO pt. "Ekologia w jedności z ekonomią" (7.10, godz. 13.30-15.30, sala 1.C pawilon 15).

W debacie głos zabiorą także: Andrzej Kepel - Prezes Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody SALAMANDRA, Andrzej Malinowski - Prezydent Pracodawców RP, Konrad Szymański - Poseł Europarlamentu oraz prof. Tomasz Żylicz z Uniwersytetu Warszawskiego. Organizatorem konferencji są Międzynarodowe Targi Poznańskie, wstęp dla uczestników targów jest wolny.

>> Program konferencji "Ekologia w jedności z ekonomią”

Targi POLEKO potrwają od poniedziałku 7 października do czwartku 10 października. Godziny otwarcia: 9.00-17.00 (ostatniego dnia targów do 16.00).
Ceny biletów: od 32 zł
Więcej informacji na www.poleko.mtp.pl
Źródło i zdjęcia: Poleko

CZYTAJ WIĘCEJ

Poleko: 25-lat minęło
Przedsmak nowości targów Poleko i Komtechnika
Eko-miasteczko znów na POLEKO
Ekologicznie najlepsi czyli Złote Medale targów Poleko 2013
Najlepsze produkty branży czyli Złote Medale targów Poleko i Komtechnika 2013
Poleko: dawka najświeższej wiedzy z ekologii
Poleko i Komtechnika: 1 dzień za nami, zapraszamy na kolejne dni
"Ekologia w jedności z ekonomią" - konferencja z udziałem Ministra Środowiska Marcina Korolca
Zapowiedź targowej środy w Poznaniu
Trzeci dzień targów Poleko za nami
Zakończyły się targi Poleko i Komtechnika w PoznaniuDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Graco Interhandler Kubota
TEMAT MIESIĄCA
Hakowce i przyczepy podkontenerowe KH-Kipper

Znany producent zabudów firma KH-Kipper dostarcza również szereg produktów dedykowanych przedsiębiorstwom działającym w obszarze sektora komunalnego. Są wśród nich własnej konstrukcji wywrotki do selektywnej zbiórki odpadów, urządzenia hakowe oraz przyczepy podkontenerowe z wywrotem. Czytaj więcej