Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Eko-miasteczko - ekonomia, ekologia, mieszkaniec

Ocena: 0
2076
Budowana w ramach poznańskich targów POL-ECO-SYSTEM przestrzeń Eko-Miasteczko - to zebrane w jednym miejscu technologie, rozwiązania i inspiracje polskich oraz zagranicznych firm, które podpowiadają samorządom oraz mieszkańcom jak żyć bardziej ekonomicznie i ekologicznie. Targi odbędą się w dniach 27-30.10.2015 r.

Inteligentne rozwiązania technologiczne ułatwiające życie mieszkańców stają się rzeczywistością. Coraz więcej gmin i miast korzysta z systemów, które tworzą mechanizmy smart, łącząc w sobie kwestie ekonomiczne, społeczne i środowiskowe.

Tworzona na targach POL-ECO-SYSTEM edukacyjno-interaktywna przestrzeń Eko-Miasteczko ma na celu przybliżyć rozwiązania możliwe do wykorzystania w polskich miejscowościach, firmach czy urzędach, które z korzyścią wpłyną na życie mieszkańców oraz na ekonomikę samorządów.

Obszary Eko-Miasteczka:
  • środowisko (m.in. gospodarka odpadami, gospodarka wodna i OZE, kontrola zanieczyszczeń)
  • przestrzeń miejska i transport (m.in. inteligentne zarządzanie ruchem, parkingi, nowoczesna komunikacja)
  • zarządzanie miastem (m.in. usługi publiczne, bezpieczeństwo, oświetlenie, efektywność energetyczna)
  • komunikacja z mieszkańcami (m.in. nowoczesne systemy informatyczne w urzędach, szkołach, bibliotekach służące wielokanałowej komunikacji, edukacji, a także eliminacji barier dla osób wykluczonych)
  • wielkie marki dla zrównoważonego rozwoju
Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w tworzeniu Eko-Miasteczka firmy, których rozwiązania wpisują się w ideę nowoczesnego zrównoważonego rozwoju.

Źródło i grafika: MTP

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -