Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Bezpłatne obowiązkowe szkolenia okresowe BHP finansowane przez ZUS

Ocena: 0
1973
Jedyna okazja, żeby ZUS zapłacił za obowiązkowe szkolenie okresowe bhp Twoich pracowników! Żadnych dodatkowych formalności, wystarczy, że zgłosisz pracowników.

Kto może wziąć udział?

Wszyscy pracownicy budowy oraz osoby biorące udział w realizacji prac budowlanych, np.: operatorzy maszyn, kierowcy samochodów dostawczych, magazynierzy i pracownicy zapleczy budowlanych niezależnie od rodzaju umowy i ilości zgłoszeń - kwalifikują się nawet pojedyncze osoby. Jesli nie masz pewności - skontaktuj się z naszym Koordynatorem.

Gdzie?

Maksymalnie 20 km od granic stolic województw, wskazanych na mapie.

Kiedy?

Sprawdź wolne terminy szkoleń tutaj.

Program trwa tylko do końca listopada 2016!

Liczba miejsc:

Ograniczona liczba miejsc - tylko 200 w każdym województwie.

Zapisy:

telefon: 22 618 64 35 lub 790 377 329
szkolenia.zus@feuer.pl
Decyduje kolejność zgłoszeń

Dlaczego warto?
  • Zmniejszysz ryzyko wypadku, bo 90% wypadków spowodowane jest niewiedzą pracownika.
  • Obniżysz ryzyko zdarzeń niepożądanych jak awarie i uszkodzenia, ponieważ pracownicy będą świadomi skutków swoich działań i zaczną stosować standardy, które przeciwdziałają takim zdarzeniom.
  • Zwiekszysz wydajność swoich pracowników, ponieważ poznają zasady efektywnego i bezpiecznego wykorzystania narzędzi, które im dajesz.
  • Zmniejszysz ryzyko otrzymania mandatu z PIP, ponieważ Twoi pracownicy zrozumieją powody stosowania zasad i standardów bezpieczeństwa liderów rynku (Budimex, Erbud, Hochtief, Mostostal Warszawa, Mota-Engil, Polimex-Mostostal, Porr Infrastructure, Skanska, Warbud i Unibep).
  • Poprawisz relacje z generalnym wykonawcą i nadzorem budowy, a oni docenią Twój profesjonalizm.
  • Otrzymasz zaświadczenia z logo Porozumienia.
  • Wydasz mniej na zabezpieczenia i środki ochrony, ponieważ Twoi pracownicy będą umieli z?nich korzystać efektywniej i bez ryzyka przypadkowego zniszczenia.
Źródło: Feuer
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -


Najczęściej czytane