Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

4. Ogólnopolska Konferencja BIOODPADY

Ocena: 0
2684
Firma EKORUM organizuje po raz czwarty ogólnopolską konferencję "BIOODPADY", która odbędzie się w dniach 7-8 października 2015 r., w Hotelu Ruben, w Zielonej Górze. Konferencja połączona będzie z wyjazdem technicznym i wizytacją Zakładu Zagospodarowania Odpadów Marszów.
Kompostowanie odpadów jest technologią dominującą na europejskim rynku. Alternatywą dla stabilizacji tlenowej jest fermentacja, która może stanowić podstawę zagospodarowania odpadów biodegradowalnych.

Podczas 4. ogólnopolskiej konferencji "BIOODPADY" obydwa procesy zostaną szczegółowo omówione. Za sprawą dyrektyw UE w perspektywie najbliższych lat czeka nas rewolucja w  gospodarce bioodpadami, zaczynając od selektywnej zbiórki "u źródła", na procesie przetwarzania kończąc, gdzie będzie dominował odzysk energii.

Podczas obrad poruszane będą kwestie dotyczące m.in.:
  • dostosowania części biologicznej zakładu mbp oraz kompostowni do obowiązujących zmian prawa,
  • jakość kompostu, a wsad i proces kompostownia,
  • współfermentacji bioodpadów oraz osadów ściekowych - optymalny proces do produkcji biogazu,
  • wybranych aspektów technologicznych stabilizacji tlenowej zmieszanych odpadów komunalnych,
  • biogazowni na odpady w polskich realiach.
Zapraszamy do zapoznania się z programem!

Szczegółowy program konferencji na stronie www.ekorum.pl

Koszt udziału w spotkaniu - od 590 zł netto (+23% VAT)

DO POBRANIA: Program wraz z zaproszeniem

OrganizatorEKORUM
tel. +48  61  67  00  965
tel. +48  608  332  700
e-mail: ekorum@ekorum.pl 
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -