Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Warsztaty Komunalne "Przygotowanie sprawozdania"

Ocena: 0
2453
Firma EKORUM organizuje Warsztaty Komunalne PRZYGOTOWANIE SPRAWOZDANIA, które odbędą się 3 marca 2014 r. w Poznaniu. Spotkanie ma na celu wyjaśnienie i pomoc w przygotowaniu sprawozdań z realizacji zadań z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi.

Szczegółowo omówione zostaną kwestie rozliczenia poziomów:
  • odpadów biodegradowalnych,
  • surowców wtórnych,
  • odpadów budowlanych i rozbiórkowych.
Warsztatowa formuła spotkania sprzyjać będzie praktycznej analizie danych i poprawność wypełniania poszczególnych elementów sprawozdań. Zaproszeni prelegenci zwrócą uwagę na konsekwencje zapisów, co jest niezbędne, by uniknąć dalszych błędów i korekt wojewódzkich inspektoratów środowiska oraz urzędów marszałkowskich. 

Warsztaty kierowane są zarówno do gmin, jak i do firm odbierających odpady.
Szczegółowy program konferencji na stronie www.ekorum.pl  
Koszt udziału w spotkaniu od 250 zł netto.

DO POBRANIA: Program wraz z zaproszeniem - kliknij!

Źródło i grafika: EKORUMPODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -