Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Edukacja ekologiczna w zakresie odpadów - warsztaty komunalne

Ocena: 0
2798
Już po raz piąty firma EKORUM organizuje ogólnopolskie warsztaty komunalne "Edukacja ekologiczna w zakresie odpadów. Dobre przykłady", które odbędą się 18 września 2015r., na terenie MTP w Poznaniu. Warsztaty komunalne są cyklicznym spotkaniem, które od 5 lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i traktują o bieżących kwestiach związanych z gospodarką komunalną.

Celem tegorocznego spotkania jest przybliżenie tematyki związanej ze skuteczną i przemyślaną edukacją ekologiczna w zakresie gospodarki odpadami.

Program warsztatów w głównej mierze poświęcony będzie efektywnym działaniom mającym realny wpływ na proekologiczną postawę mieszkańców.

Główne tematy warsztatów:
  • skuteczna edukacja odpadowa
  • środki finansowe na działania edukacyjne
  • doświadczenia w prowadzeniu kampanii edukacyjnych
  • efektywne działania edukacyjne - koszty a efekt
  • język komunikacji z mieszkańcami
Spotkanie kierowane jest w szczególnej mierze do przedstawicieli gmin, związków gmin, instalacji przetwarzających odpady, które prowadzą edukację odpadową na swoim terenie. 

Zapraszamy do zapoznania się z programem!

Szczegółowy program konferencji na stronie www.ekorum.pl
Koszt udziału w spotkaniu to 199 zł netto. (JST - zwolnione z podatku VAT).

Program wraz z zaproszeniem


OrganizatorEKORUM
tel. +48  61  67  00  965
tel. +48  608  332  700
e-mail: ekorum@ekorum.pl


PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -


Najczęściej czytane