Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

VIII Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO

Ocena: 0
1960
VIII Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO - to kolejna odsłona ważnego wydarzenia branżowego organizowanego przez Zarząd Targów Warszawskich SA.

W 2019 roku główny akcent został położony na połączenie teorii z praktyką. Program Forum wiernie odzwierciedla trendy i stan uzgodnień na poziomie Unii Europejskiej, Udostępnia merytoryczne raporty z prac wdrożeniowych pakietu GOZ z poziomu krajowych instytucji centralnych, a przede wszystkim poprzez aktywną promocję na szczeblu samorządów terytorialnych daje niepowtarzalną szansę dla gmin, powiatów i województw do pozyskiwania wiedzy, partnerów potrzebnych dla innowacyjnych projektów inwestycyjnych o cyklu 4-5 lat.


Źródło: Zarząd Targów Warszawskich SA.
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -


Najczęściej czytane