Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Sortownie odpadów 2016. Poziomy recyklingu a kierunki modernizacji

Ocena: 0
2015
Firma EKORUM organizuje drugą edycję ogólnopolskiej konferencji "Sortownie odpadów 2016. Poziomy recyklingu a kierunki modernizacji" , która odbędzie się w dniach 21-23 czerwca 2016 r., w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku.
Sortownia odpadów to zakład przetwarzający odpady, w celu pozyskania z nich produktów oraz surowców do dalszego przetworzenia. Proces prowadzony jest po to, by przygotować odpady do odzysku, w tym do recyklingu, dlatego tak ważna jest właściwa jego organizacja, która umożliwia pozyskiwanie surowców wtórnych o wysokiej czystości, wymaganej przez odbiorców.

Obecnie Polska musi realizować przepisy prawa krajowego, odnoszące się do obowiązkowych poziomów odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych. W ostatnim okresie powstają sortownie, które dzięki rozwiniętym liniom technologicznym są w stanie pozyskiwać z odpadów surowce wtórne oraz paliwo z odpadów. Przykładem takiej instalacji jest, oddany do użytku w lutym 2016 r., zakład w Białymstoku, który będą Państwo mieli okazję zobaczyć podczas drugiego dnia naszej konferencji. Dzień pierwszy szkolenia to merytoryczne wykłady przedstawicieli praktyki oraz nauki, dotyczące tematyki sortowania odpadów. W ramach konferencji zorganizowany został także zagraniczny wyjazd techniczny, podczas którego odbędzie się wizytacja sortowni oraz zakładu termicznego przekształcania odpadów w Kłajpedzie.

Serdecznie zapraszamy do Białegostoku!

Szczegółowy program konferencji na stronie www.ekorum.pl

Koszt udziału w spotkaniu od 790 zł netto (+23% VAT)

DO POBRANIA: Program wraz z zaproszeniem

OrganizatorEKORUM
tel. +48  61  67  00  965
tel. +48  608  332  700
e-mail: ekorum@ekorum.pl

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -