Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

PSZOK - efektywność i funkcjonalność

Ocena: 0
1968
Już po raz 5. firma EKORUM organizuje ogólnopolską konferencję PSZOK - efektywność i funkcjonalność, która odbędzie się 23-24 października 2014 r., w Szczecinie i połączona będzie z wyjazdem technicznym i wizytacją punktów w Berlinie.
Konferencja jest cyklicznym i cenionym w branży spotkaniem, które w całości dedykowane jest problematyce PSZOK. Od 2012 roku zostały zorganizowane już 4 konferencje, które poruszały najważniejsze aspekty tworzenia i funkcjonowania PSZOK.

Organizowana obecnie konferencja ma na celu omówienie najbardziej aktualnych kwestii związanych z realizacją PSZOK. Forma spotkania sprzyjać będzie praktycznej analizie czynników podnoszących efektywność i funkcjonalność PSZOK opartych na doświadczeniach ekspertów. Podczas obrad zostaną omówione m.in.:
  • czynniki wpływające na podnoszenie efektywności PSZOK,
  • warianty budowy i wyposażenie PSZOK do:- 300 tys. zł,- 600 tys. zł,- 1 mln zł, - 1,5 mln zł,
  • modele współpracy przy realizacji PSZOK (m.in.: in-house, porozumienie międzygminne, przetarg),
  • bilans ekonomiczny PSZOK i jego wpływ na poziom opłaty śmieciowej,
  • ewolucja punktów w Niemczech oraz doświadczeń krajowych eksploratorów.
W ramach konferencji zostanie zorganizowany wyjazd techniczny i wizytacja jednego z najnowszych punktów w regionie - EKOPORTU przy ul. Leszczynowej w Szczecinie oraz punktów funkcjonujących w Berlinie i okolicach.

Podczas kolacji dla uczestników konferencji zostanie zorganizowany wyścig gokartowy na najlepszym halowym torze kartingowym w Europie, jedynym tej klasy w Polsce.

Spotkanie kierowane jest do gmin, zakładów komunalnych oraz firm zajmujących się odbieraniem
i zagospodarowaniem odpadów.

Szczegółowy program konferencji na stronie www.ekorum.pl

Koszt udziału w spotkaniu od 190 zł netto., wraz z wyjazdem  od 590 zł netto

DO POBRANIA: Program wraz z zaproszeniem

OrganizatorEKORUM
tel. +48  61  67  00  965
tel. +48  608  332  700
e-mail: ekorum@ekorum.pl
Źródło: EKORUM
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -