Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Projekt ZIELONE MIASTO - Relacja z Dnia Otwartego w Ambasadzie Niemiec

Ocena: 0
1537
Zielone Miasto to projekt w ramach polsko-niemieckiego roku jubileuszowego 2016 - ŚWIĘTUJEMY! zorganizowanego przez Goethe-Institut i Ambasadę Niemiec z okazji 25-lecia Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy.

Dnia 21 maja br. w Ambasadzie Niemiec w Warszawie w ramach projektu ŚWIĘTUJEMY! polsko-niemiecki rok jubileuszowy 2016 zorganizowano Dzień Otwarty dla wszystkich chętnych osób. Zespół projektu Zielone Miasto przygotował na tę okazję także swoje stanowisko w roślinnej aranżacji, które było licznie odwiedzane (i fotografowane) przez sześć tysięcy gości Ambasady. Zarówno dzieci, jak
i dorośli mieli możliwość wzięcia udziału w wielu "zielonych" atrakcjach, takich jak quizy przyrodnicze czy tworzenie wizji Zielonego Miasta na wielkim kawałku materiału lub na papierze. Co godzinę rozlosowywano nagrody w postaci pięknych rododendronów i bukszpanów.


Otwarty Dzień w Ambasadzie Niemiec był również doskonałą okazją do podziwiania ogrodu tymczasowego o nazwie "Zielone Miasto" - powstałego podczas akcji sadzenia z Ambasadorem Niemiec Rolfem Nikelem w ramach Festiwalu Ogrodów. Ogród był miejscem chwilowego odpoczynku
i rozmów, z którego skorzystał pan Fried Nielsen - Attache Kultury Ambasady Niemiec w Warszawie. Projekt ogrodu powstał w pracowni COQUI MALACHOWSKA COQUI Städtebau
und Landschaftsarchitektur.Specjalnie podziękowania należą się szkółce roślinnej Grąbczewscy oraz firmie Zinco Zielone Dachy GCL za merytoryczny wkład w przygotowanie programu atrakcji Dnia Otwartego w Ambasadzie Niemiec.
Źródło: Goethe-Institut i Ambasada Niemiec
Zdjęcia: Paulina Lipka
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: