Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

O ekologii okiem inwestora i mieszkańca

Ocena: 0
2015
Najbliższe targi POL-ECO-SYSTEM (27-30.10.2015 r.) w Poznaniu to okazja, by zobaczyć, jak kwestie ekonomiczne łączą się z ekologią. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną produkty poprawiające komfort życia, a w ramach konferencji dowiemy się, które rozwiązania i technologie ochrony środowiska są opłacalne.
Ekologia i zrównoważony rozwój dotyczą każdego człowieka. Stąd nieustanne wysiłki wielu firm, by dostarczać produkty i rozwiązania mające na celu poprawienie jakości życia. Wiele z nich będzie można zobaczyć podczas październikowej edycji targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu.

Co w poznańskich halach?

Na ekspozycji firmy z kilku krajów zaprezentują ofertę dedykowaną dla różnych branż przemysłu. Od maszyn i urządzeń do recyklingu i przetwórstwa odpadów, poprzez technologie dedykowane energii odnawialnej, oczyszczaniu ścieków, kontroli gazów i zapobieganiu hałasowi po rozwiązania dedykowane lokalnemu transportowi publicznemu, a także sprzęt do utrzymania czystości i porządku dróg, parkingów czy konserwacji terenów zielonych.

Dodatkowo na przestrzeni otwartej w sektorze 10 odbędzie się City Truck Show, czyli pokazy pojazdów komunalnych na żywo. Warto też zajrzeć do Miasteczka Ekologicznego. Tu zaprezentowane zostaną ekologiczne produkty i rozwiązania poprawiające komfort i jakość życia, w myśl idei "smart city". Zaparkują także pojazdy napędzane CNG, LNG i LCNG oraz Autobus Energetyczny.

Międzynarodowe grono wystawców

Podczas wizyty na targach POL-ECO-SYSTEM będzie można zobaczyć wiele tegorocznych nowości, a przede wszystkim spotkać się z liderami branży. W Poznaniu zaprezentują się m.in. takie firmy jak: Untha Polska, Hammel Recyclingtechnik, Agrex-Eco, Atmoservice, Prote, Arcon Polska, Wende Recyclingtech, HSM Polska, AK Nova, Tomra Storting i Tomra Orwak, Atlas Poland, Zeppelin Polska, ESE, Heisslufttechnik Flocke, Krevox, Horus-Energia, Wolf System, Bewa, Equipo, Haas, Meva-Pol, Remondis, Sutco, Schaeffer, Terberg Matec, Aebi Schmidt, Ekocel, Hako Polska czy Karcher. Nie zabraknie również stoisk najważniejszych izb i instytucji branżowych: Ministerstwo Środowiska, Ministerstwo Gospodarki, NFOŚiGW, WFOŚiGW, GIOŚ, KIGO, IGEiOŚ, KAPE, KFDZOM.

Globalnie o ekologii

POL-ECO-SYSTEM to targi międzynarodowe, nie tylko jeśli chodzi o udział w nich wystawców i zwiedzających z wielu państwa świata, ale też głosy w dyskusji. Tegoroczny program to około 50 różnych wydarzeń, a wśród nich szczególne miejsce zajmuje debata "Ekologia w jedności z ekonomią - wymiar globalny". To wydarzenie, które ma na celu pokazanie znaczenia światowego kontekstu ekologiczno-ekonomicznego dla problemów, których doświadczamy w Polsce. Udział w niej wezmą krajowi i zagraniczni eksperci.

Uczestnicy spojrzą na problemy ekologiczne przez pryzmat działań i prób podejmowanych przez organizacje o zasięgu światowym, jak dokument pt. "Przyszłość, której chcemy", który został przyjęty podczas Szczytu Ziemi "Rio+20 w 2012 roku czy Encykliki papieskiej "Laudato Si", poświęconej trosce o Ziemię jako Wspólny Dom.

Z pewnością, pierwszego dnia POL-ECO-SYSTEM (27.10.2015) będzie to jedna z ciekawszych targowych dyskusji - dla uczestników wstęp wolny.

Źródło: www.polecosystem
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -