Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

IX Forum Liderów Ochrony Środowiska

Ocena: 0
1750
Lean and Green jako koncepcja wspomagająca "ekoprodukcję” - pod takim hasłem odbędzie się IX Forum Liderów Ochrony Środowiska.
Konsekwencją rozwoju gospodarczego oraz towarzyszącemu mu rozwojowi techniczno-technologicznego jest ubożenie środowiska naturalnego o zasoby oraz jego permanentne zanieczyszczanie.

Świadomość, że jesteśmy częścią tego środowiska, powinna wzbudzać w nas odpowiedzialność za jego stan oraz przyczyniać się do podejmowania działań mających na celu dbałość o środowisko nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym.

Zbędne wykorzystywanie zasobów naturalnych to przejaw egoizmu, traktowany jako jeden z najgorszych typów niegospodarności. Tu z pomocą idzie koncepcja pozwalająca zmniejszyć marnotrawstwo środowiskowe oraz zwiększyć korzyści dla środowiska - Lean and Green, czyli szczupłe podejścia do zarządzania w organizacjach.

W ramach Lean and Green wyróżnić można m.in. Lean Energy i Lean Environment, oszczędzanie zasobów naturalnych oraz poszanowanie energii.

Podczas IX FLOŚ zaproszeni eksperci oraz specjaliści ds. ochrony środowiska poruszą temat Lean and Green jako koncepcji wspomagającej "ekoprodukcję". Spotkanie to będzie doskonałą okazją do dyskusji nad wyzwaniami oraz korzyściami jakie niesie za sobą wdrożenie tej koncepcji.

Data:
08.07.2015 r.

Miejsce:
Siedziba Team Prevent Poland Sp. z o.o.
Pszczyna, ul. Batorego 19

Kontakt i zgłoszenia:
tel.: +48 32 32 63 008
e-mail: magdalena.puchalka@teamprevent.comŹródło i grafika: Team Prevent Poland
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -


Najczęściej czytane