Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

BIOodpady - konferencja z wyjazdem do Berlina

Ocena: 0
1943
Firma EKORUM organizuje już po raz 3. Ogólnopolską Konferencję  "BIOodpady", która odbędzie się w dniach 1-2 października 2014r., w Poznaniu wraz z wyjazdem technicznym do Berlina.

Kompostowanie odpadów jest procesem dominującym na europejskim rynku. Obecnie na terenie krajów UE istnieje około 3500 kompostowni. Zdobyte doświadczenie i rozwiązania technologiczne pozwalają na prawidłowe prowadzenie procesu przy stosunkowo niskich nakładach inwestycyjnych.
Alternatywą do stabilizacji tlenowej jest fermentacja, która może stanowić podstawę zagospodarowania odpadów biodegradowalnych. Główną zaletą procesów beztlenowych jest produkcja biogazu, wysokoenergetycznego paliwa, które może być wykorzystane do produkcji energii cieplnej i elektrycznej. Proces fermentacji jest korzystny z punktu widzenia ochrony środowiska poprzez zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery oraz wzrost wykorzystania paliw alternatywnych, co może mieć decydujący wpływ na efektywność ekonomiczną zakładu. Podczas Konferencji szczegółowo zostaną omówione zostaną oba procesy.

W ramach konferencji zostanie zorganizowany wyjazd techniczny i wizytacja dwóch obiektów w Niemczech, które przybliżą uczestnikom funkcjonowanie tego typu instalacji u naszych sąsiadów. Poznamy ich doświadczenia, które mogą być bezcenne przy planowaniu i realizacji krajowych instalacji. Po zakończeniu pierwszego dnia obrad, dla osób uczestniczących w wyjeździe, zorganizowana będzie kolacja w restauracji Brovaria na starym rynku w Poznaniu.

Spotkanie kierowane jest do przedstawicieli zakładów zagospodarowania odpadów (RIPOK), gmin, zakładów komunalnych oraz firm zajmujących się odbieraniem i zagospodarowaniem odpadów.
Zapraszamy do zapoznania się z programem!

Szczegółowy program konferencji na stronie www.ekorum.pl
Koszt udziału w konferencji bez wyjazdu to 390 zł netto.
Koszt udziału w konferencji z wyjazdem to 690 zł netto.

DO POBRANIA: Program wraz z zaproszeniem

Konferencja "BIOodpady" została dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

OrganizatorEKORUM
tel. +48  61  67  00  965
tel. +48  608  332  700
e-mail: ekorum@ekorum.pl

Źródło: EKORUM

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -