Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Pierwsza kosiarka Bobcat sprzedana w Europie Środkowej polskiemu klientowi

Ocena: 5
2024

Firma Electro City kupiła kosiarki Bobcat ZT3000 do utrzymywania terenu elektrowni słonecznej.

 

 

Bobcat wraz z polskim dystrybutorem SAR-POL ogłosili sprzedaż pierwszych kosiarek ZT3000 w Europie Środkowej lokalnemu klientowi w Polsce. Firma Electro City będzie wykorzystywać kosiarki Bobcat ZT3000 do utrzymywania terenu jej elektrowni słonecznej Dla firmy Bobcat to ważny krok po niedawnym rozszerzeniu oferty – nowa linia kosiarek z marką Bobcat właśnie pojawiła się na rynkach europejskich.

Electro City koncentruje się na budowie odnawialnych źródeł energii i jest jedną z największych firm budujących farmy fotowoltaiczne wysokiej mocy w Polsce. Ich najmniejszy obiekt zapewnia moc 1 MW i zajmuje teren odpowiadający ok. 3 boiskom piłkarskim. W tym roku Electro City wybudowała jedną farmę zapewniającą ponad 50 MW; w sumie produkcja firmy wynosi ok. 100–150 MW każdego roku. Firma ta ma duże doświadczenie w obsłudze elektrowni słonecznych i stworzyła w tym celu wyspecjalizowany dział. Obsługa obejmuje przeglądy instalacji elektrycznych, ale również regularne koszenie trawy na tych terenach.

Firma od dawna współpracuje z miejscowym dealerem, SAR-POL, ponieważ zakupiła i serwisuje wiele maszyn Bobcat. Korzysta z wielu koparek Bobcat, kilku kompaktowych ładowarek kołowych oraz kompaktowych ładowarek gąsienicowych. „Gdy w Electro City rozważaliśmy kwestię dostawcy profesjonalnych kosiarek, po rozszerzeniu oferty firmy Bobcat decyzja była prosta. „Wiedzieliśmy, że chcielibyśmy zamówić dwie maszyny ZT3000” – powiedział Rafał Bojek, właściciel Electro City.

Daniele Paciotti, dyrektor linii produktów GME w Bobcat, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni pierwszą sprzedażą w Europie dla polskiego klienta. Nasze nowe kosiarki łączą typowe atrybuty produktów Bobcat, takich jak wydajność i trwałość, są one gotowe zapewnić doskonałe cięcie, łatwość użytkowania i spełnić najbardziej wymagające potrzeby związane z koszeniem z dużą szybkością i efektywnością”.

Model samojezdny ZT3000

Kosiarka o zerowym promieniu skrętu ZT3000 z godnym zaufania silnikiem Kawasaki z serii FT o mocy 20-24 KM i hydrostatyczną przekładnią zintegrowaną Hydro-Gear, zapewnia niezawodność i prędkość do 12,8 km/h, pozwalając szybciej radzić sobie z trawnikami. Kosiarkę można wyposażyć w platformę tnącą TufDeck Pro 122 cm (48 in), 132 cm (52 in) lub 155 cm (61 in) z profesjonalnej klasy podzespołami zapewniającymi najwyższą trwałość i wysoką jakość cięcia. Maszyna jest również dostępna z zestawem do ściółkowania.

Informacje o firmie Bobcat

Od 1958 roku Bobcat daje ludziom możliwość, by zdziałać więcej. Jako wiodący światowy producent sprzętu kompaktowego Bobcat z dumą prezentuje swoje dziedzictwo i reputację zyskane dzięki dostarczaniu inteligentnych rozwiązań pozwalających klientom mierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami. Dzięki wsparciu szerokiej sieci niezależnych dealerów i dystrybutorów Bobcat oferuje szeroką gamę sprzętu kompaktowego, takiego jako ładowarki, koparki, podnośniki teleskopowe, sprzęt do zagospodarowania terenu, jak również osprzęt, części, inny sprzęt oraz usługi. W 2024 r. Bobcat rozszerzy swoją ofertę o przenośne agregaty i pojazdy przemysłowe. Marka Bobcat należy do Doosan Bobcat.

Informacje o firmie SAR-POL

SAR-POL to dynamiczny dealer ze środkowo-zachodniej polski z siedzibą w Poznaniu. Firma sprzedaje i serwisuje maszyny budowlane od ponad 30 lat i jest dealerem firmy Bobcat od niemal 15 lat. Aktywnie zajmuje się sprzedażą wszystkich produktów Bobcat, włącznie z lekkimi ubijarkami i sprzętem do zagospodarowania terenu. Co interesujące, ich udział w rynku sprzedaży minikoparek jest wyższy niż europejska średnia. Działem sprzedaży kieruje Tomasz Palacz, ceniony za bogate doświadczenie w sprzedaży maszyn Bobcat.

Informacje o firmie Electro City

Electro City Sp. z o.o. to firma, której obszarem działania jest budowa Odnawialnych Źródeł Energii. Gros projektów stanowi kompleksowe wykonawstwo farm fotowoltaicznych, obejmujące dostawy materiałów, budowę części konstrukcyjnej, budowę części elektrycznej, kierownictwo i nadzór budowlany oraz obsługę inżynierską wymienionych prac. Roczne realizacje w 2021 r. obejmą ponad 120 MW sumarycznej mocy zainstalowanej w OZE. Prace na obszarze całej Polski, współpraca z krajowymi i zagranicznymi inwestorami oraz ilość realizowanych projektów potwierdzają nasz profesjonalizm oraz jakość wykonywanych usług.

Więcej informacji na temat firmy i produktów Bobcat znajduje się na stronie www.bobcat.com lub lokalnych dealerów, np. https://www.sar-pol.eu/.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -