Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Nowa pełna opona do ładowarek pracujących z odpadami

Ocena: 5
3299

Nowa opona Galaxy LHD 510 SDS do ładowarek kołowych otwiera nowy rozdział w zakresie osiągów, trakcji i trwałości. Niepneumatyczna opona Severe Duty Solid (SDS) jest przeznaczona do ekstremalnych zastosowań i warunków, jakie występują na wysypiskach odpadów, złomowiskach i innych centrach recyklingu.

 

W połączeniu ze specjalną formułą mieszanki, solidna konstrukcja tej opony zapewnia dużą nośność i niezawodnie zapobiega przebiciom, odpryskom, odłamkom i gromadzeniu się ciepła, co zmniejsza zużycie, liczbę potencjalnych uszkodzeń i wynikające z nich przestoje maszyny. Otwory w ścianach bocznych zmniejszają zużycie na twardych, nierównych nawierzchniach i zapewniają większy komfort kierowcy. Nowa gama opon jest dostępna w czterech rozmiarach 20,5-25, 23,5-25, 26,5-25 i 29,5-25.

 

Zaawansowana konstrukcja bieżnika w kształcie litery S

Opona Galaxy LHD 510 SDS ma bieżnik z głębokimi rowkami na krawędzi, aby zapewnić doskonałą przyczepność na wszystkich rodzajach powierzchni. Masywne klocki bieżnika w kształcie litery S tworzą poziomy wzór na całej powierzchni, aby zapewnić maksymalną przyczepność. Unikalny wzór zygzakowy pomaga odprowadzać wodę z powierzchni styku opony z podłożem, zapewniając niezawodną trakcję w mokrych warunkach. Efekt ten jest dodatkowo wzmocniony przez głębokie rowki na krawędzi opony. Rowki doskonale wgryzają się w podłoże, zapewniając w ten sposób doskonałą przyczepność również wtedy, gdy podłoże jest całkowicie pokryte wodą lub błotem. Stopniowana konstrukcja wiązania zapewnia lepszą stabilność na podłożu, a specjalna osłona skutecznie chroni felgę.

 

Specjalny skład mieszanki

Praca na złomowiskach i innych zakładach recyklingu wymaga bardziej niż wytrzymałej opony, ponieważ minimalny czas przestoju i długa żywotność zajmują pierwsze miejsca na liście priorytetów operatora. Dlatego na całym przekroju poprzecznym opony Galaxy LHD 510 SDS zastosowano oplot z drutu stalowego, utrzymując zwartą i jednolitą powierzchnię styku z podłożem, co zapewnia wytrzymałość na wysokie momenty obrotowe i eliminuje poślizg obręczy. Formuła mieszanki tych nowych opon również zapewnia długotrwałe osiągi: Wytrzymałe, odporne na przecięcia i odpryski komponenty przyczyniają się do maksymalnego wydłużenia okresu eksploatacji, a także do zminimalizowania gromadzenia się ciepła. Jednocześnie otwory w ścianach bocznych umożliwiają skuteczne odprowadzanie ciepła, zwiększając komfort operatora nawet podczas długich dni pracy na twardych i nierównych powierzchniach.

 

 

Gama opon pełnych Galaxy — optymalny wybór dla klientów

Z gamy opon pełnych Galaxy do ładowarek kołowych można teraz wybrać optymalny produkt — od wersji Super Smooth SDS, przez zwykłe LHD 500 SDS, aż po nową konstrukcję LHD 510 SDS o doskonałej trakcji. Nowa opona LHD 510 jest od razu dostępna w rozmiarach 20,5-25 (felga 17,00-25), 23,5-25 (felga 19,50-25), 26,5-15 (felga 22,00-25) i 29,50-25 (felga 25,00-25).

 


Nowa, uniwersalna opona do ładowarek kołowych / Konstrukcja o zwiększonej trakcji ze specjalnymi rowkami / Przeznaczona do pracy w ekstremalnych warunkach — wysypiska odpadów, składowiska złomu metalowego, centra recyklingu / Niepneumatyczna opona pełna — Severe Duty Solid (SDS) / Specjalna formuła mieszanki odporna na wykruszanie się, odpryskiwanie i gromadzenie ciepła / Otwory w ścianach bocznych zwiększają komfort kierowcy


 

Źródło: Yokohama OHT

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -