Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

X FLOŚ: Optymalizacja zużycia zasobów naturalnych i energii w przemyśle - wizyta w zakładzie Kropla Beskidu w Tyliczu

Ocena: 0
3436
Praktyczne osiągnięcia w zakresie wdrożenia standardu European Water Stewardship (EWS) na przykładzie zakładu produkcyjnego wody mineralnej Kropla Beskidu zaprezentują przedstawiciele firmy Coca-Cola HBC Polska.
Miejsce i data:

Krynica-Zdrój, 19-20.11.2015

Program:

19.11.2015 r. Bloki prezentacyjne X FLOŚ w Hotelu Pegaz w Krynicy-Zdroju
20.11.2015 r. Wyjazd studyjny do zakładu Kropla Beskidu w Tyliczu

Efektywne wykorzystanie zasobów w praktyce

Optymalizacja zużycia zasobów oraz ich wykorzystanie odgrywa istotną rolę w każdym zakładzie, bez względu na sektor w jakim działa. Dodatkowo monitoring zasobów używanych w produkcji jest ważny zarówno ze środowiskowego punktu widzenia, jak i finansów organizacji.

Ostatnie lata pokazują, że bardziej efektywne wykorzystanie zasobów i kontrola zanieczyszczeń są ważnymi czynnikami pobudzającymi wzrost gospodarczy. Dlatego też ograniczenie kosztów związanych z użyciem poszczególnych mediów jest wyzwaniem dla każdego zakładu skłonnego podjąć walkę z marnotrawieniem tychże zasobów.

Weź udział w X FLOŚ

Podczas X Forum Liderów Ochrony Środowiska poruszony zostanie temat zużycia zasobów naturalnych i energii oraz możliwości ich racjonalnego wykorzystania. Partnerem 10. edycji FLOŚ jest Kropla Beskidu, część koncernu Coca-Cola HBC Polska, której przedstawiciele zaprezentują praktyczne osiągnięcia wynikające z wdrożenia standardu European Water Stewardship (EWS).
Pierwszy dzień Forum będzie doskonałą okazją do dyskusji nad korzyściami jakie niesie za sobą optymalizacja zużycia zasobów przez zakłady przemysłowe, a także wymiany doświadczeń w tym zakresie. Drugiego dnia uczestnicy X FLOŚ odwiedzą zakład Kropla Beskidu w Tyliczu, gdzie przekonają się jak w praktyce wygląda wdrożenie standardu EWS.

Szczegółowe informacje na temat X FLOŚ oraz relacje z poprzednich edycji znajdują się na stronie organizatora www.teamprevent.pl - dowiedz się więcej!

Zostań prelegentem X FLOŚ

Ideą spotkań Forum Liderów Ochrony Środowiska jest propagowanie proekologicznego rozwoju działalności przemysłowej. Formuła Forum to niezobowiązujące dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami w gronie specjalistów ds. ochrony środowiska.

Dlatego każdą osobę zainteresowaną zaprezentowaniem swoich osiągnięć w realizacji programów prośrodowiskowych zapraszamy do wystąpienia w bloku prezentacyjnym X FLOŚ. Tematyka prezentacji może obejmować m.in. przykłady efektywnej gospodarki energią, surowcami, minimalizację emisji do środowiska, ograniczenie ryzyka zanieczyszczenia środowiska. Propozycje prosimy zgłaszać na adres e-mail flos@teamprevent.com do dnia 23.10.2015 r.

Organizator X FLOŚ
Team Prevent Poland Sp. z o.o.
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -


Najczęściej czytane