Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Strefa ograniczania niskiej emisji

Ocena: 0
3205
Ustawa "antysmogowa", która na początku października br. została podpisana przez Prezydenta RP, staje się dla władz samorządowych realnym narzędziem do ograniczania niskiej emisji. W dniach 27-29 października 2015 r., podczas targów POL-EKO-SYSTEM, odbędą się konferencje tematyczne dotyczące właśnie ograniczania niskiej emisji. Po raz pierwszy zorganizowana zostanie tu "Strefa ograniczania niskiej emisji".
Program strefy został tak przygotowany, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące przepisów unijnych i krajowych w zakresie ochrony powietrza, funduszy na ograniczanie niskiej emisji, a także wpływu powietrza na zdrowie, środowisko i gospodarkę. Ponadto przedstawione zostaną doświadczenia z wprowadzenia programów ograniczania niskiej emisji w wybranych polskich miastach.

Spotkanie kierowane jest do pracowników administracji samorządowej, pracowni urbanistycznych, inspektoratów ochrony środowiska oraz stowarzyszeń i fundacji zajmujących się ograniczaniem niskiej emisji.

Zapraszamy do zapoznania się z programem!

Szczegółowy program konferencji na stronie www.ekorum.pl

Dla uczestników targów udział w spotkaniu jest  bezpłatny.

Organizatorzy:EKORUM
tel. +48  61  67  00  965
tel. +48  608  332  700
e-mail: ekorum@ekorum.pl

 
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -


Najczęściej czytane