Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Sortowanie odpadów 2015 - efektywność zakładu

Ocena: 0
1634
Firma EKORUM organizuje Ogólnopolską konferencję "Sortownie odpadów 2015 - efektywność zakładu" która odbędzie się 9-10 września 2015 r., w Hotelu Słoneczny Zdrój, w Busku-Zdrój.
Sortownia odpadów to zakład przetwarzający odpady, w celu pozyskania z nich produktów oraz surowców do dalszego przetworzenia. Proces prowadzony jest w celu przygotowania odpadów do odzysku, w tym do recyklingu, dlatego tak ważna jest właściwa jego organizacja, która umożliwia pozyskiwanie surowców wtórnych o wysokiej czystości, wymaganej przez odbiorców.

Obecnie Polska musi realizować przepisy prawa krajowego odnoszące się do obowiązkowych poziomów odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych. W ostatnim okresie powstają sortownie, które dzięki rozwiniętym liniom technologicznym są w stanie pozyskiwać z odpadów surowce wtórne oraz paliwo z odpadów. Przykładem takiej instalacji jest oddany do użytku w styczniu 2015 r. zakład w Baćkowicach, który będą Państwo mieli okazję zobaczyć podczas drugiego dnia naszej konferencji. Dzień pierwszy szkolenia to merytoryczne wykłady przedstawicieli praktyki oraz nauki dotyczące tematyki sortowania odpadów.

Serdecznie zapraszamy do uzdrowiska w Busku-Zdrój!
Szczegółowy program konferencji na stronie www.ekorum.pl

Koszt udziału w spotkaniu dla JST - 590 zł dla uczestników konferencji WPGO dla woj. świętokrzyskiego, dla pozostałych uczestników - 690zł netto (+23% VAT)

DO POBRANIA: Program wraz z zaproszeniem

OrganizatorEKORUM
tel. +48  61  67  00  965
tel. +48  608  332  700
e-mail: ekorum@ekorum.pl

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -


Najczęściej czytane