Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Manitou Polska ma nową siedzibę

Ocena: 0
6786
20 czerwca 2013 r. w Sękocinie Starym pod Warszawą odbyło się oficjalne otwarcie biura Manitou Polska – polskiej filii producenta maszyn marek Manitou, Gehl, Mustang Grupy Manitou. Uroczystość miała odświętny charakter, a jej oprawa została utrzymana w polsko-francuskim klimacie jako nawiązanie do korzeni matki firmy.

Fot. Manitou Polska

Spotkanie zostało uświetnione przez gwiazdy wieczoru – słynnego mima Ireneusza Krosnego oraz zespół burleski Rada Dance Art. W wydarzeniu wzięli udział pracownicy Grupy Manitou, wieloletni użytkownicy maszyn Manitou, Mustang i Gehl, dealerzy oraz przedstawiciele prasy.
Spotkanie zaszczyciły swoją obecnością również czołowe postaci Grupy Manitou: Marcel Braud – prezes zarządu Grupy Manitou i większościowy właściciel firmy, Francois Piffard – wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu, Jean Rouault – wiceprezes ds. sprzedaży w Europie Północnej, Regis Legendre – wiceprezes ds. sprzedaży osprzętów oraz oczywiście gospodarz imprezy Wojciech Rzewuski – dyrektor zarządzający Manitou Polska.

Nowa filia Manitou Polska to 2000 m kw. powierzchni, z budynkiem o powierzchni 1360 m kw. (w tym biuro – 380 m kw. i magazyn – 980 m kw.) do wykorzystania na przeładunek maszyn marek Manitou, Mustang i Gehl w drodze do dealerów oraz szkolenia sprzedażowe i serwisowe w regionie Europy Środkowej. To również symbol kolejnego etapu umacniania Grupy Manitou na polskim rynku, która, począwszy od 1994 roku, kiedy Manitou Polska rozpoczęła współpracę z firmą Trans-Technik (późniejszą Zeppelin Polska). Plan Grupy zakłada stworzenie w nowej siedzibie centrum szkoleniowego na Europę Centralną i Wschodnią.


Członkowie zarządu Grupy Manitou – Marcel Braud, Francois Piffard, Jean Rouault – oraz gospodarz imprezy Wojciech Rzewuski przecinają wstęgę na znak otwarcia biura Manitou Polska. Na zdjęciu powyżej – widok nowej siedziby Manitou Polska w Sękocinie Starym
Fot. Manitou Polska


Otwarcie biura w Sękocinie Starym było świetną okazją do wspomnień. Marcel Braud – właściciel i pomysłodawca Grupy Manitou, przytaczał anegdoty na temat korzeni firmy. Dziś Grupa Manitou z siedzibą w Ancenis w zachodniej Francji ma osiem zakładów produkcyjnych (we Francji, Włoszech i USA). Jest właścicielem 63 patentów, zatrudnia ponad 3200 osób, a w ofercie ma 4000 modeli różnych rodzajów maszyn. Aby je zmontować Manitou Group korzysta z podzespołów dostarczanych przez 1600 dostawców. Gotowe maszyny sprzedawane są przez 1400 autoryzowanych dealerów w 120 krajach świata. Dotychczas Manitou Group dostarczyło ponad 700 tys. maszyn, które szacunkowo pracują w ciągu roku łącznie przez 120 mln godzin. Udział Europy Centralnej wraz z Polską w tej wielkości to 5000 dostarczonych maszyn.

Nowoczesna Gospodarka Odpadami 2(2) 2013
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -


Najczęściej czytane