Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Konkurs dla szkół podstawowych "Sprzątamy ? segregujemy ? pokazujemy, jak dbamy"

Ocena: 0
827
Fundacja Nasza Ziemia i Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin zapraszają klasy VI-VIII szkół podstawowych do udziału w konkursie!


Tegoroczne hasło akcji Sprzątanie świata - Polska to „Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy”.
Pokaż nam, jak rolnicy z Twojej gminy postępują z opakowaniami po środkach ochrony roślin z których korzystają.

Sprawdź stronę internetową www.systempsor.pl i zawarte tam materiały, a następnie przeprowadź wywiady z sąsiadami – rolnikami.

Przypomnij im o tym, by wszystkie opakowania po środkach ochrony roślin na których znajdują się określone piktogramy oddawał do sklepu sprzedającego te preparaty.

Zrób z tego film (w formacie .mp4 lub .wav o długości maksymalnie 8 minut) i umieść w nim co najmniej dwa wywiady z dwoma różnymi osobami.

Ocenie będzie podlegała kreatywność, oraz atrakcyjność i wartość merytoryczna filmu.

Do konkursu zapraszamy zespoły reprezentujące szkoły. Z każdej szkoły zgłosić może się jeden zespół.

Terminy:

  • przesłanie przez Nauczyciela prowadzącego drogą elektroniczną (mailem o temacie "KONKURS”) na adres fundacja@naszaziemia.pl Zgłoszenia konkursowego wraz z oświadczeniem o akceptacji regulaminu do 15.10.2019 r. do godz. 23:59
  • przesłanie w terminie od 15.10.2019 r. do 30.11.2019 r. do godz. 23:59 pracy konkursowej nagranej na pendrive na adres siedziby Organizatora: Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin, al. Jana Pawła II 23, 00-854 Warszawa

Nagrody to: nagroda finansowa dla szkoły oraz nagrody rzeczowe dla osób z Zespołu projektowego.

Szkoły, z których Zespoły projektowe przesłały trzy najlepsze Utwory (trzy pierwsze miejsca) otrzymają nagrody finansowe w następujący sposób:
        a) I miejsce: nagroda finansowa w wysokości 1 800 zł brutto
        b) II miejsce: nagroda finansowa w wysokości 700 zł brutto
        c) III miejsce: nagroda finansowa w wysokości 500 zł brutto

Członkowie Zespołów projektowych, którzy będą autorami trzech najlepszych Utworów (trzy pierwsze miejsca) zostaną nagrodzeni nagrodami rzeczowymi oraz voucherami do Empiku o wartości 50 zł każdy uczestnik.

UWAGA: wszystkie szczegóły i wiążące infomacje (np. wzór formularza Zgłoszenia konkursowego) znajdują się w Regulaminie Konkursu, z którym zapoznanie się jest obowiązkowe!

Zapraszamy do udziału! :)

Źródło: Fundacja Nasza Ziemia i Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -