Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Branża biomasowa na targach POL-ECO-SYSTEM

Ocena: 0
1940
Biomasa - największe obok wiatru i słońca źródło energii odnawialnej w Polsce - będzie przedmiotem dyskusji podczas Konferencji Biomasa - Energia Biznesu 2015, organizowanej podczas targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu (27-30.10.2015 r.).
Dwudniową konferencję podzielono na cztery bloki tematyczne - biomasa, biopaliwa, biogaz, rośliny energetyczne. W ramach każdego z nich przewidziano 25-30 minutowe panele dyskusyjne poświęcone zagadnieniom pozyskiwania biomasy, dostaw surowca dla energetyki zawodowej, aktualnej sytuacji rynku pelletu i brykietu w Polsce, energetycznego potencjału odpadów, instalacji biogazowych czy roślin energetycznych jako szansy rozwoju polskiego rolnictwa.

Dyskusja zaproszonych do udziału ekspertów dotyczyć będzie m.in. tematów: "Słoma czy drewno" - rynek urządzeń grzewczych na biomasę w Polsce, "Instalacja szyta na miarę - biogazownia, która uwzględnia potrzeby i możliwości inwestora"  czy "Zagajniki krótkiej rotacji - zysk dla rolnika". Program przewiduje łącznie 19 prelekcji.

Na program Konferencji składają się także case studies, które zostaną zaprezentowane przez praktyków działających w branży biomasowej i obejmą m.in. zagadnienia najlepszych w polskich warunkach roślin energetycznych czy niemieckiej technologii biogazowej.

Prezentacje będą punktem wyjścia do analiz i dyskusji nad branżą biomasy, szczególnie w kontekście istotnych zmian prawnych wprowadzonych przez ustawę o OZE.

Konferencja Biomasa - Energia Biznesu 2015
będzie pierwszym na taką skalę spotkaniem przedstawicieli branży biomasowej na targach POL-ECO-SYSTEM. Wydarzenie zgromadzi szerokie grono przedstawicieli branży biomasowej  - producentów i dostawców biomasy, producentów i dystrybutorów urządzeń grzewczych na biomasę, właścicieli biogazowni, przedstawicieli firm projektowych, instytucji i stowarzyszeń związanych z OZE oraz instytucji naukowych.

Celem wydarzenia jest stworzenie platformy wymiany wiedzy i doświadczeń, prezentacji poglądów, oceny aktualnej sytuacji rynku i prognoza jego rozwoju.

Konferencja Biomasa - Energia Biznesu 2015 odbędzie się w dniach 29-30 października na terenie Miasteczka Ekologicznego. Wstęp dla uczestników targów jest bezpłatny.

Zgłoszenie udziału dla profesjonalistów: energiabiznesu@magazynbiomasa.pl, tel. 507 786 173, 790 439 216

Źródło: www.polecosystem.pl
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -