Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Aukcje odpadów jako innowacyjne narzędzie gospodarki cyrkularnej

Ocena: 4.93457
9019

Największa europejska cyfrowa giełda odpadów - Cyrkl, uruchamia w kilku krajach nową funkcję umożliwiającą przekształcanie odpadów w zasoby - Aukcje odpadów.  Jest to unikalne narzędzie, którego głównym zadaniem jest zapewnienie najlepszej ceny dla sprzedawcy na rynku. Proces jest prosty: zrób zdjęcie materiału, dodaj aukcję i wybierz najlepszego odbiorcę na podstawie ceny, parametrów jakościowych oraz warunków transakcji. 

 

 

Cyrkl, międzynarodowa firma technologiczna, której główną misją jest wdrażanie zasad gospodarki o obiegu zamkniętym do gospodarki odpadami za pomocą innowacyjnych technologii, wprowadza doskonałe narzędzie dla firm, aby uzyskać jak największą wartość z ich materiałów odpadowych - tzw. aukcje odpadów. Ta usługa dostępna jest już w wielu krajach m.in. Czechach, Słowacji, Polsce, Włoszech, Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Francji. Dzięki aukcjom, Cyrkl łączy sprzedawców z zainteresowanymi oferentami, którzy proponują konkretną cenę za  materiał oraz informacje na temat postępowania z danym materiałem lub odpadem. Ze względu na stały wzrost cen wybranych materiałów, sprzedawca ma szansę uzyskać wyższą cenę za swój materiał niż w przypadku standardowej sprzedaży, a aukcje  odpadów  stają się doskonałą okazją do uzyskania jak największej wartości z odpadów. Celem jest stworzenie przejrzystego środowiska dla sprzedawców i osiągnięcie najlepszych cen  z ich transakcji.

 

Aukcje Cyrkl oferują przejrzyste, bezpieczne i skuteczne rozwiązanie 

 

Aukcje odpadów dają możliwość znalezienia aktualnej wartości rynkowej materiałów odpadowych i wybrania kandydatów do przetargu zgodnie z ich profilami. Proces składa się z kilku kroków: zarejestrowanie się, utworzenie pierwszego przetargu, wprowadzenie szczegółów aukcji, parametrów przedmiotu oraz wybór najlepszego partnera. Sposób tworzenia oferty jest przejrzysty i pomaga nawiązać kontakt z wieloma firmami w całej Europie. 

Karel Krejsa, prezes i właściciel firmy Enviropol, mówi: "Aukcje  odpadów w Cyrkl jak dotąd spełniły nasze oczekiwania dotyczące posiadania przejrzystego i skutecznego narzędzia do sprzedaży materiałów. Polecam korzystanie z niego, szczególnie gdy można spróbować za darmo, a tym samym poznać prawdziwą wartość odpadów."

 

 

Odpady są cennym zasobem

 

Na aukcjach Cyrkl sprzedawać można różnego rodzaju odpady, które nadają się do ponownego wykorzystania (takie jak metal, plastik, papier, drewno). Podczas gdy te same surowce pierwotne są bardzo wrażliwe na zmienność obecnej gospodarki, ceny surowców wtórnych są bezpośrednio uzależnione od zainteresowania kupujących i ich dostępności, co nadaje im dodatkową wartość.

 

 

Aukcje odpadów na rzecz efektywności gospodarowania odpadami

 

Aukcje odpadów przynoszą nowe możliwości dla biznesu, dając doskonałą okazję do uzyskania jak największej wartości z materiałów odpadowych.

"Aukcje odpadów prowadzone przez Cyrkl mają potencjał, aby w ciągu roku stać się nowym standardem w transakcjach  na rynku odpadów. Wszystkie firmy dążą do przejrzystości i osiągnięcia efektywności zarówno w zakresie środowiska, jak i kosztów. To jest świetne narzędzie właśnie do tego" - skomentował Cyril Klepek, dyrektor generalny Cyrkl. 

 

Obecnie Cyrkl umożliwia, ponad 10 000 firm z całej Europy, sprzedaż, kupno i analizę odpadów i przepływów materiałowych. Aukcje  odpadów są rozwiązaniem pozwalającym zaoszczędzić 15-45% z rocznych kosztów odpadów i zmniejszyć emisję CO2 o 200-700 ton rocznie. Ponadto system ma na celu stworzenie dokładnej ceny rynkowej poprzez dotarcie do setek firm, w połączeniu z prostą administracją oraz prawdziwie funkcjonalnym i niezawodnym mechanizmem. Największa w Europie platforma cyfrowa służąca przekształcaniu odpadów w zasoby wykorzystuje innowacyjne technologie i zasady gospodarki cyrkularnej  w gospodarce odpadami dla firm ze wszystkich branż. 

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -


Najczęściej czytane