Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Zamiatarka miejska Kärcher MC 250

Ocena: 5
1380

Jak wszystkie komunalne zamiatarki firmy Kärcher, nowa MC 250 łączy kompaktowe wymiary z wysoką jakością i wydajnym, przyjaznym dla środowiska napędem. Dzięki dużej prędkości jazdy do 60 km/h, hydropneumatycznemu zawieszeniu i szybkiemu dostępowi do wszystkich elementów serwisowych, MC 250 jest zawsze gotowe do wydajnej, oszczędnej i komfortowej pracy.

 

Przestronna, dwuosobowa kabina oferuje poczucie komfortu. Dzięki pełnemu przeszkleniu, nic nie ogranicza widoczności, umożliwiając zamiatanie nawet w miejscach zatłoczonych. Wygodny fotel, a także dostępna opcjonalnie klimatyzacja automatyczna sprawią, że nawet najdłuższy dzień pracy nie będzie stanowił dużego obciążenia dla operatora.

Wejście z obu stron kabiny i drzwi z przesuwnymi szybami zapewnią dodatkowe poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki ergonomicznemu systemowi sterowania zintegrowanemu z podłokietnikiem nawet początkujący operator może intuicyjnie opanować pracę MC 250. Szczotki kontrolowane są niezależnie, za pomocą osobnych joysticków, odpowiedzialnych również za regulację ich kąta nachylenia. Aby rozpocząć automatyczną pracę – wystarczy wcisnąć przycisk ECO. Centralny ekran kontrolny jest wbudowany w kolumnę kierowniczą, dzięki czemu nic nie odwraca naszego wzroku od otoczenia w którym pracujemy. Maszyna została wyposażona w największy w swojej klasie zbiornik zanieczyszczeń 2,2 m3.

 

Źródło: Kärcher

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -