Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Ewidencja odpadów z Darsoftem

Ocena: 0
6903
Główną specjalizacją firmy darsoft.pl jest tworzenie oprogramowania do zarządzania gospodarką odpadami oraz zużytym sprzętem elektronicznym. Firma ma ponad 10-letnie doświadczenie w tym kierunku. Organizuje także szkolenia dotyczące przepisów ochrony środowiska oraz przeprowadza audyty środowiskowe.

Ewidencja odpadów 2013 – system opracowany przez firmę darsoft.pl
Rys. darsoft.pl


W ofercie firmy darsoft.pl znajduje się oprogramowanie przeznaczone jest dla przedsiębiorstw z różnych gałęzi branży odpadowej: systemy dla skupów złomu, stacji demontażu pojazdów, zakładów przetwarzania zużytego sprzętu, wytwórców, przetwórców, recyklerów, zakładów zajmujących się odpadami komunalnymi a także firm, które powinny rozliczać się z opłat za korzystanie ze środowiska. Jako jedyna w Polsce oferuje system zarządzania firmami z branży złomowej mającymi wiele oddziałów. Autorskie rozwiązanie zapewnia pełny nadzór nad siecią skupów złomu dowolnej wielkości. System posiada wsparcie dla urządzeń mobilnych. Opracowała także program przeznaczony dla urzędów marszałkowskich, w którym można prowadzić rejestr sprawozdań o odpadach komunalnych składanych przez gminy oraz na ich podstawie generować sprawozdania składane przez marszałka województwa. Obecnie na ukończeniu są prace nad systemem przeznaczonym dla gmin.

Głównymi zadaniami oprogramowania tworzonego przez darsoft.pl jest automatyzacja ewidencji odpadów, zużytego sprzętu czy pojazdów wycofanych z eksploatacji oraz generowanie danych potrzebnych do celów sprawozdawczych. Ponadto użytkownik ma możliwość prowadzenia magazynu czy kasy. Oprócz obsługi dokumentów odpadowych i magazynowych oprogramowanie może posłużyć do wystawiania faktur lub paragonów (także fiskalnych). Pod kątem księgowym współpracuje z najpopularniejszymi systemami dostępnymi na rynku (Subiekt, Symfonia, Optima). Można go także zintegrować z praktycznie dowolnym systemem magazynowo-księgowym.

Do ciekawszych możliwości należą m.in.: obsługa wag elektronicznych i kwitów wagowych, znakowanie i wyszukiwanie dokumentów z użyciem skanera kodów kreskowych, wizualizacja danych z użyciem mapy, moduł CRM do zarządzania relacjami z kontrahentami oraz wsparcie dla portalu Allegro. W ramach licencji klienci otrzymują bezpłatną pomoc techniczną przez Internet lub telefon oraz pomoc prawną i merytoryczną.

Systemy z oferty darsoft.pl zostały z powodzeniem wdrożone w wielu różnego rodzaju mniejszych lub większych przedsiębiorstwach. Na chwilę obecną firma obsługuje blisko 6000 podmiotów w całym kraju. Wśród nich są: największe firmy branży złomowej, stacje demontażu pojazdów, zakłady przetwarzania zużytego sprzętu, recyklerzy, wytwórcy, biura rachunkowo-księgowe, urzędy marszałkowskie.

Nowoczesna Gospodarka Odpadami 2(2) 2013
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -