Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Elektryczne smieciarki Scania na targach Poleco

Ocena: 5
3114

Dwie elektryczne śmieciarki Scania oraz stacja ładowania DC zostały udostępnione dla odwiedzających Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO na stoisku wystawowym firmy. Wydarzenie odbywa się w dniach 17 – 19 października 2023 r. w Poznaniu.

 

 

 

Branża komunalna jest jedną z najbardziej zaangażowanych w transformację w kierunku zrównoważonego transportu. Wkrótce coraz więcej pojazdów z tego segmentu działających w miastach będzie zeroemisyjnych, a także wyposażonych w zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Właśnie tego typu kompleksowe rozwiązania transportowe prezentuje Scania na POLECO.

Zmiana w kierunku zrównoważonego systemu transportowego nie musi powodować trudności. W Scania oferujemy znacznie więcej niż niezawodną flotę pojazdów elektrycznych. Nasze kompleksowe rozwiązania transportowe spełniają różnorodne potrzeby firm komunalnych. Wraz z każdym zelektryfikowanym pojazdem dostarczamy niezbędne wsparcie: od umów obsługowo-naprawczych, po doradztwo oparte na naszym doświadczeniu. Dodatkowo dzięki współpracy z naszymi partnerami zapewniamy wsparcie w zakresie infrastruktury do ładowania, jak i właściwego doboru urządzeń do ładowania – komentuje Piotr Korus, kierownik ds. rozwoju sprzedaży w Scania Polska S.A.

Podczas targów firma wystawia dwie elektryczne śmieciarki Scania P 230 B6x2.

Elektryczne rozwiązania transportowe Scania gwarantują zero emisji substancji szkodliwych oraz redukcję poziomu hałasu. Pojazdy komunalne mogą być bardziej przyjazne dla środowiska, jak i mieszkańców nie tracąc nic ze swojej funkcjonalności. Śmieciarka elektryczna Scania gwarantuje też lepsze środowisko pracy kierowcy, a jej ładowanie może odbywać się zarówno ze standardowej sieci, jak i przenośnych stacji ładowania – dodaje Piotr Korus.

Na stoisku Scania dostępna będzie również stacja ładowania DC – Axon Easy – odpowiednia dla wszystkich pojazdów elektrycznych. Urządzenie umożliwia ładowanie do 3 pojazdów jednocześnie i jest zgodne z Eichrecht. Stacja posiada modułową konstrukcję, dzięki czemu moc ładowania może być systematycznie zwiększana nawet po instalacji. Axon Easy jest przeznaczona do użytku w każdych warunkach pogodowych, jest także łatwa w montażu i obsłudze, stanowiąc doskonałe rozwiązanie w różnych lokalizacjach.

Elektryczne rozwiązania Scania są dostępne na targach POLECO w pawilonie 6, na stoisku 12.

Źródło: Scania

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -


Najczęściej czytane