Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Kraków polską stolicą... sypkości

Ocena: 0
1690
W tej branży powiedzenie "coś się sypnęło" wcale nie ma negatywnego wydźwięku. Produkty sypkie towarzyszą nam w każdej sferze życia. W postaci kawy lub przypraw, pudru do makijażu lub lekarstw, czy nawet granulatu na boisku ze sztuczną trawą. Materiały sypkie znajdują zastosowanie w każdej gałęzi przemysłu. W dniach 5-6 października w EXPO Kraków odbędą się Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich SyMas, będące jednym z najważniejszych spotkań branży.

Sypki świat

Nowoczesny ultradźwiękowy system oczyszczania sit, którego zastosowanie pozwala na przesiewanie proszków na sitach o bardzo małej średnicy oczek, skomplikowane mieszalniki, przenośnik próżniowy do bezpiecznego transportu tabletek, a nawet systemy redukcji nieprzyjemnych zapachów. Te i wiele innych technologicznych nowinek czeka na przedstawicieli branży oraz wszystkich, zainteresowanych ciekawostkami otaczającego nas świata.

W ramach Targów SyMas zorganizowana zostanie niezwykle interesująca Strefa ATEX, w której wystawcy zaprezentują zabezpieczenia przeciwwybuchowe, procesowe, systemy odpylania i filtrowentylacji powietrza oraz wszelkiego rodzaju urządzenia przeznaczone do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem gazów, par, mgieł lub pyłów. Nieodłącznym elementem każdej edycji targów są seminaria workShops, zlokalizowane w samym sercu hali. To doskonała okazja do zapoznania się z prezentacjami technicznymi, prowadzonymi przez branżowych specjalistów.


W ciągłym ruchu

Dzisiejszy przemysł to nowoczesne, zautomatyzowane i zrobotyzowane linie produkcyjne, które wymagają stałej kontroli. Każda minuta ich przestoju to dla producenta ogromne straty. Odpowiedzią na wyzwania skomplikowanych systemów produkcji są odbywające się równocześnie z Targami SyMas Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji - Maintenance. Podczas tegorocznej edycji wystawcy zaprezentują m.in. systemy do diagnostyki i monitorowania maszyn, innowacje z zakresu automatyki i robotyki oraz przemysłowe rozwiązania IT dla działów produkcji i utrzymania ruchu.

Na szczególną uwagę zasługuje konferencja Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu. W trakcie szkolenia eksperci o wieloletnim doświadczeniu w zarządzaniu, organizacji oraz szkoleniu działów utrzymania ruchu i produkcji podzielą się wiedzą z zakresu dobrych praktyk inżynierskich. Na podstawie konkretnych rozwiązań pokażą jak usprawniać procesy produkcyjne. W programie konferencji znajdą się m. in. case studies z fabryk Grupy Nomax, Lincoln Electric Bester czy Sante. Paneliści poruszą również zagadnienia związane z podniesieniem efektywności służb utrzymania ruchu, bezpieczeństwem pracy i redukcją kosztów.


Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich SyMas oraz Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance a także odbywające się równocześnie z nimi Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO.

5-6 października 2016 r. EXPO Kraków.

Źródło i zdjęcia: Targi Kraków
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -