Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

AFT Sp. z o.o. wzmacnia politykę eksportową

Ocena: 0
3022
Potencjał eksportowy to bez wątpienia jeden z czynników decydujących o sile przedsiębiorstwa i mający istotny wpływ na jego rozwój. Z podobnego założenia wyszedł Zarząd firmy AFT Sp. z o.o. Dystrybutor i producent armatury przemysłowej nie tylko stale zwiększa swoje możliwości eksportowe, ale też podejmuje szereg działań mających na celu ich wsparcie. Jednymi z nich jest prezentacja oferty produkcyjnej podczas różnego rodzaju imprez targowo-wystawienniczych.

Najbliższą okazją do przedstawienia przez firmę AFT swojej oferty będą odbywające się w dniach 21-23 czerwca 2016 w Mediolanie targi Power-Gen Europe. To jedna z najważniejszych wydarzeń dedykowanych branży energetycznej, w której co roku uczestniczy kilkuset wystawców z blisko 30 krajów. Podczas targów firma AFT Sp. z o.o. zaprezentuje produkowane klapy dla kanałów spalin a także referencje potwierdzające realizację dostaw dla nowo powstałych, modernizowanych czy rozbudowywanych instalacji odsiarczania spalin, redukcji emisji NOx, pyłów czy wychwytywania rtęci  na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń (klap różnego rodzaju) dla  powyższych aplikacji, stały rozwój firmy i liczne inwestycje, m.in. w park maszynowy czy nowe hale produkcyjne sprawiły, że potencjał produkcyjny spółki stale wzrasta. Dzięki realizacji dużych projektów dla przemysłu energetycznego w ramach współpracy z tak uznanymi na rynku wykonawcami jak  GE Power (dawniej Alstom), Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe GmbH, Amec Foster Wheeler, Andritz, Fortum, Valmet, Yara, Rafako, Steinmuller Babcock Environment czy Doosan, AFT umacnia swoją pozycję rynkową oraz zyskuje opinię kompetentnego dostawcy.

Wsparcie działalności eksportowej

Co ważne, poza rozwiązaniami związanymi z energetyką zawodową, firma dostarcza również przepustnice do  komunalnych spalarni śmieci. W ostatnich latach zrealizowanych zostało ponad dwadzieścia tego rodzaju zamówień dla spalarni w całej Europie. Wszystkie te czynniki wpłynęły na wzmocnienie możliwości produkcyjnych i eksportowych przedsiębiorstwa. Tym samym zapadła decyzja o wzmocnieniu polityki eksportowej firmy. Pomocna w tym zakresie okazała się m.in. uzyskana przez AFT dotacja na wsparcie promocji eksportowej w celu zdobycia nowych rynków sprzedaży. W ramach prowadzonych działań promocyjnych spółka planuje w najbliższym czasie uczestniczyć w najważniejszych imprezach branżowych, m.in. XVIII Sympozjum Naukowo-Technicznym ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2016, targach ENERGIA w Tampere w Finlandii czy Międzynarodowych Targach Energetyki i Ochrony Środowiska ICCI w Stambule.

Źródło i zdjęcie: AFT
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -


Najczęściej czytane