Strona główna | PrezentacjeKubota (Deutschland) GmbH
Kubota (Deutschland) GmbH

Adres: Steinhauser Str. 100
66482 Zweibrücken, Niemcy
woj. zagranica
Email: milosz.waliszak@kubota.com
WWW: www.kubota-eu.com
Telefon: +48 603 877 977
Produkty Opis Liczba wyświetleń: 362

Dla ziemi, dla życia

Jesteśmy liderami niemieckiego rynku koparek kompaktowych i o skróconym tyle. Firma Kubota Baumaschinen GmbH stanowi część globalnej grupy zatrudniającej prawie 34 000 pracowników. Jej nazwa wywodzi się od nazwiska japońskiego założyciela firmy Gonshiro Kuboty i symbolizuje połączenie tradycji i innowacji. Orientacja na klienta i ciągły rozwój sprawiły, że po 124 latach istnienia firma Kubota jest nowocześniejsza, bardziej elastyczna i odnosi więcej sukcesów niż kiedykolwiek wcześniej. Sektor maszyn budowlanych stanowi jeden z filarów grupy.

Zweibrücken wybrano jako miejsce produkcji maszyn dla całej Europy. Japońska technologia i niemiecka precyzja? Idealna synergia! To dzięki temu od ponad 30 lat jesteśmy liderami w sektorze maszyn budowlanych! Firma Kubota Baumaschinen GmbH ma rozbudowaną sieć dealerów w całej Europie, która koordynuje produkcję, sprzedaż i logistykę. Zapraszamy do poznania naszej firmy!

 

 

TEMAT MIESIĄCA
Dlaczego nie warto robić benzyny z odpadów. Piroliza tworzyw sztucznych - prawdy i mity

Inspiracją do napisania niniejszego artykułu są obserwacje autora związane z tym, jak kolejne generacje inwestorów próbują uzyskać „coś z niczego”. Coś, czyli rynkowo pożądane i cenne paliwa silnikowe jak benzyna i olej napędowy. Z niczego, czyli z odpadów, wyrobów rynkowo niepotrzebnych i opakowań z tworzyw sztucznych. Benzyna i olej napędowy są produktami napędzającymi gospodarkę, których (zawsze zbyt) wysoka cena kusi wielu do zajęcia się tą problematyką. Czytaj więcej